خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

loading...
ارسال آگهی

تور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

تور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

تور جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸

نرخ و قیمت تور روسیه جام‌جهانی ۲۰۱۸

نرخ تورهای جام‌جهانی ۲۰۱۸

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در چهارده ورزشگاه این کشور برگزار خواهد شد که برخی از آنها در آینده ساخته می‌شوند.
مسابقات جام جهانی فوتبال – ۲۰۱۸ از ۱۴ ماه ژوئن تا ۱۵ ماه ژوئیه سال ۲۰۱۸ در ۱۱ شهر روسیه : مسکو، سنت پطربورگ، قازان، راستوف کنار دن، کالیننیگراد، سارانسک، سامارا، سوچی ، نیژنی نوگورود ، یکاترینبورگ و ولگاگراد برگزار خواهند شد.
مسکو میزبان دیدار افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی ۲۰۱۸ تنها به خاطر آسمان‌های گرفته و ابری مشهور نیست بلکه شهری بسیار تاریخی و زیبا محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، جام جهانی ۲۰۱۸ بیست و یکمین دوره این رقابت‌ها در روسیه برگزار خواهد شد. مسکو پایتخت این کشور قرار است با ورزشگاه بزرگ خود یعنی لوژنیکی میزبان دیدار افتتاحیه باشد که یک سر آن روسیه میزبان است. همچنین دیدار نهایی این رقابت‌ها نیز قرار است در این ورزشگاه برگزار شود؛ جایی که فینال لیگ قهرمانان ۲۰۰۸ بین منچستریونایتد و چلسی نیز در آن برگزار شد.

روزنامه گلوبوی برزیل به بررسی این شهر که قطعا محور برگزاری جام جهانی بود، پرداخته است. همانطور که ریو در جام جهانی ۲۰۱۴ بر سر زبان‌ها افتاده بود، برای جام جهانی ۲۰۱۸ مسکو بر سر زبان‌ها خواهد بود.

مسکو با میزبانی بیشترین بازی در جام جهانی یکی از دم دست‌ترین مکان‌ها برای توریست‌ها در طول برگزاری جام جهانی خواهد بود.

در زیر با بعضی از ویژگی‌های مسکو برای میزبانی جام جهانی آشنا می‌شویم”

۱۲ دیدار جام جهانی ۲۰۱۸ قرار است در شهر مسکو برگزار شود که تنها ۲ دیدار آن در مرحله گروهی نخواهد بود. در واقع ۱۰ دیدار مرحله گروهی به علاوه یکی از دیدارهای نیمه نهایی و دیدار نهایی قرار است در این شهر برگزار شود. مسکو یکی از ۱۰ شهر بزرگ اروپا و بزرگ‌ترین شهر کشور روسیه در زمینه‌های فرهنگی، تجاری و سیاسی است.

۵ فرودگاه، ۹ ایستگاه قطار و یک شبکه گسترده مترو آن را یکی از مکان‌های بسیار بزرگ و جالب برای توریست‌ها قرار داده است.

تاریخ پیدایش مسکو به سال ۱۱۴۷ برمی‌گردد. حمله مغول‌ها و آتش گرفتن این شهر یکی از اتفاقات تلخی بود که به اهالی مسکو گذشت که باعث کشته شدن افراد زیادی در این شهر شد. از قرن چهاردهم مسکو به عنوان پایتخت شوروی برگزیده شد.

یکی از اتفاقات تلخ دیگر مربوط به پدیده‌ای به نام مرگ سیاه در مسکو روسیه بود که باعث شد پایتخت این کشور به سنت‌پترزبورگ نقل مکان کند.

پس از انقلاب روسیه در سال ۱۹۱۸ بار دیگر مسکو به عنوان پایتخت انتخاب شد و یکی از مراکز عمده سیاسی و نظامی این کشور معرفی شد.

زسکا مسکو معروف‌ترین تیم این شهر محسوب می‌شود که در بسکتبال و فوتبال بسیار معروف است.

مارات سافین و النا دمنتیوا معروف‌ترین ورزشکاران تنیس در این کشور هستند. اسپارتاک مسکو با داشتن ۲۱ قهرمانی معروف‌ترین تیم فوتبال در روسیه محسوب می‌شود. این شهر میزبان المپیک ۱۹۸۰ بوده است؛ المپیکی که به خاطر تحریم آمریکا از این رقابت‌ها بسیار معروف شد. همچنین مسکو در سال ۱۹۸۸ میزبان بازی‌های جوانان جهان نیز شد و البته میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا را نیز یک بار بر عهده داشت.

امکانات مسکو در حالی هیجان رقابت‌ها در فاصله‌ای کمتر از سه سال تا آغاز جام جهانی افزایشش داده که ولادیمیر پوتین قول داده زیرساخت‌های زیادی نه تنها برای مسکو بلکه برای دیگر شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ آماده کند تا بیست و یکمین دوره جام جهانی به بهترین این دوره این رقابت‌ها از نظر امکانات تبدیل شود.

جام جهانی ۲۰۱۸
مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
جام جهانی ۲۰۱۸ کجاست
جام جهانی ۲۰۱۸ آسیا
جام جهانی ۲۰۱۸ آمریکای جنوبی
جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال
جام جهانی ۲۰۱۸ ایران
جام جهانی ۲۰۱۸ مشرق

جهت اطلاع از نرخ تور جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸ و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور روسیه از صفحه ” تور روسیه” دیدن کنید.

%- تور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ورودی ها

  • رفتن به روسیه برای جام جهانی و شرایط سفر به روسیه
  • قیمت تور جام جهانی روسیه
  • قیمت تور روسیه در جام جهانی
  • قیمت بلیط بازی های جام جهانی روسیه
  • زمان فروش بلیط هایه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
  • هزینه سفر به روسیه برای جامجهانی
  • جام جهانی ۲۰۱۸
  • ثبت نام برای جام جهانی مسکو
  • تور روسیه جام جهانی
  • تاریخ اغاز جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸

برچسب‌ها

.صومعه Jukhtak Vank Cascade Complex Cascade یا هزار پله ایروان ارمنستان Caucasus hotel armenia hotel silachi yerevan Imperial Palace Mother Armenia Opera House Paris Hotel Yerevan Yerevan Hotels Nova Hotel Yerevan آدرس رستوران دولماما ارمنستان آدرس سفارت ارمنستان آدرس هتل اربونی ایروان آدرس هتل اپرا سوئیت ایروان ارمنستان آدرس هتل باس بوتیک ایروان ارمنستان آدرس هتل بست وسترن کانگرس ایروان برای مسافرین تور ارمنستان آدرس هتل ریپابلیکا ایروان ارمنستان آدرس هتل پارک بوتیک ایروان ارمنستان آرمنیا اتاق های هتل آرتساخ ارمنستان ادرس رستوران آرموتز ارمنستان ادرس رستوران ایرانی آریا ارمنستان ادرس رستوران ایرانی ارمنستان ادرس رستوران ایرانی شیروان ارمنستان ادرس رستوران ایرانی پروانا ادرس سفارت امریکا در ارمنستان ادرس سفارت امریکا در ایروان ادرس سفارت امریکا در ایروان ارمنستان ادرس هتل Historic ارمنستان ایروان ادرس هتل Latar Hotel ارمنستان ادرس هتل ارارات ادرس هتل ارارات ارمنستان ادرس هتل پارک ارمنستان ادرس هتل چهار ستاره آکواتک ادرس هتل گلدن تیولیپ ارمنستان ارمنستان ارمنستان زمینی ارمنستان هوایی استفاده از ماشین شخصی در ارمنستان افر تور روسیه اقامت هتل پارک ارمنستان امپریال پالاس امکانات ادرس هتل ارارات امکانات حمام و سرویس هتل Green Palace ایروان ارمنستان اپرا هوس ارمنستان
مارا حمایت کنید