خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود


ارسال آگهی

هتل سورینت قشم

داخلی - ایران, راهنمای سفر جزیره قشم خرداد ۱, ۱۳۹۶

هتل سورینت قشم , هتل های قشم , هتل در قشم

هتل سورینت قشم
معرفی شرکت بین المللی گروه هتل های سورینت
گروه هتل های سورینت یکی از شرکت های وابسته به هلدینگ توسعه سورینت قشم است که از هجدهم خرداد ۱۳۹۰ کار خود را در منطقه آزاد قشم آغاز کرد.
هدف و رویکرد اصلی گروه هتل های سورینت ارتقا کیفیت در صنعت هتلداری بر اساس استانداردهای جهانی و با استفاده از تجهیزات روز دنیاست.

هتل بین المللی سورینت قشم
اولین هتل از مجموعه هتل های شرکت است که در سال ۱۳۹۰ خریداری شد. این هتل پس از چند دهه فعالیت اکنون نزدیک به دو سال است که در دست بازسازی و نوسازی اساسی و زیربنایی ست. پیش بینی می شود تا چند ماه آینده که این هتل به بهره برداری برسد تنها هتل پنج ستاره ی قشم و از بهترین هتل های کشور خواهد بود.

هتل بین المللی قشم درقلب جزیره قشم درجنوب ایران واقع شده است.این هتل درسطح استانداردهای جهانی به منظور ارائه خدمات به تمام توریست ها ازتمام نقاط جهان طراحی ودرحال ساخت می باشد.

این هتل بادارابودن امکانات عالی ازجمله سالن های کنفراس؛استخروسالن ورزشی؛یک مکان ایده ال نه فقط به منظوراقامت بلکه به منظور فعالیت های خاص از جمله کنفرانس های بین المللی؛جلسات؛سفرهای کاری؛نمایشگاه وهمچنین فعالیت های ورزشی درتمام طول می باشد.

موقعیت پروژه

جزیره قشم درچند کیلو متری ساحل جنوب ایران (خلیج فارس)، درمقابل شهربندری بندرعباس واقع شده است. این جزیره دارای ۳۰۰کیلومترمربع منطقه آزاداست،که طول آن ۱۳۵کیلومترمی باشد،درامتدادتنگه هرمزواقع شده وتنها۶۰کیلومترازبندرخصب کشورعمان وحدود۱۸۰کیلومترازبندر رتاشد امارات متحده عربی فاصله دارد.این جزیره،دروسیع ترین نقطه آن،که نزدیک به منطقه مرکزی آناست،۰۴کیلومترطول دارد.به طورمشابهی،درباریک ترین نقطه آن،جزیره حدود۴٫۹کیلومترعرض دارد.این جزیره دارای مساحت ۱۹۴۱کیلومترمربع بوده و۵٫۲برابر مساحت بحرین است. شهرستان قشم،واقعدرشرقی ترین نقطه جزیره،۲۲کیلومترازبندرعباس فاصله دارد.درجه حرارت به طورمتوسطدراین جزیره حدود۷۲درجه سانتی گراد می باشد.گرمترین ماه سال تیرماه تا ماه شهریور،وسردترین ازآبان تا بهمن ماه است.متوسط بارش باران دراین منطقه ۲٫۳۸۱ میلی مترمی باشد. سایت پیشنهادی هتل بین المللی سورینت قشم درجزیره قشم،بلوار ولیعصر واقع شده است.

استراتژی طراحی هتل

استراتژی طراحی هتل برمبنای طراحی المان های ساده وقابل درک همراه بافرم های هندسی بنا شده است.درطراحی این هتل از الگوهای بین المللی همراه جزئیات سنتی بهره گرفته شده است.هدف طراحی ایجاد معماری مدرن باهزینه های قابلقبول است.شخصیت معماری بنا از فرم معماری هخامنشیان ایده گرفته شده است که شامل ستون ها،سرستون های عظیم،طرااحی سقف هاوغیره می باشد.ایده اصلی داشتن نورکافی در داخل فضا بوده است تابتوانیم احساس سرزندگی راداخل ساختماان داشته باشیم وبدین منظورازنورهای سقفی وپنجره های بلند بهره گرفته ایم.بهترین ترکیب معماری وفضای سبز دراین مجموعه محیطی سبز را ایجاد می کند که دربه وجود آوردن فضایی گرم ودوستانه برای خوش آمدگویی به میهمانان بسیارموثراست.

امکانات هتل سورینت قشم

لابی اصلی هتل

از بین فضاهای اصلی هتل، لابی بیشترین تأثیر را بر روی میهمانان داراست. بنابراین طراحی پلان اصلی و طراحی جزئیات آن به گونه ای انجام شده که بیشترین تاثیر را بر روی افرادی که به آن وارد می شوند داشته باشد. بهترین و موفقترین طراحی برای لابی در نظر گرفته شده است تاهم از نظر عملی و هم بصری بهترین بازدهی را داشته باشد. فضای ورودی با هدف ایجاد فضای عمومی، راحت و لذت بخش طراحی شده است. یک فضای ایده آل برای ملاقات با دوستان یا همکاران برای تجارت و یا انتظار میهمانان برای دریافت اتاق خود جهت اقامتی رویایی.

کیفیت بالای فوق العاده فضاهای کنفرانس، جلسات و غیره در ارتباط بوده تا افراد را به سمت خود کشانده و دعوت کنندگی لازم را ایجاد کند.

فضای لابی المان هایی از معماری سنتی و اسلامی را دارا می باشد که آن را با جزئیات مدرن ترکیب کرده و احساس منحصر به فردی  را به ملاقات کننده منتقل می کند.

بخش اداری، مدیریت و خدمات هتل

بخش اداری هتل بوسیله آسانسورها از فضای قابل دسترس است. همچنین بخشی از آن مستقیم به فضای پذیرش متصل می شود که سرویس دهی راحت تری را ایجاد می کند. یک پلان آزاد با دسترسی راحت برای کارمندان آن در نظر گرفته شده است.

این بخش می تواند تمام فضاهای اداری لازم برای حسابداری، بایگانی، اداری و مدیریت را در برداشته باشد.

ورودی کارمندان از بخش پشتی هتل است. کارمندان ورودی جداگانه ای را ابتدا به فضای تعویض لباس و سپس به فضای لابی ورودی دارند و از آنجا می توانند به آشپزخانه، فضای اداری، خشکشویی، خانه داری و غیره تقسیم شوند.

رستوران، صبحانه خوری و کافی شاپ هتل

کافی شاپ موجود در طبقه همکف و اول طراحی شده تا به فضای انتظار، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق های هتل و همچنین به میهمانان خارج از هتل خدمات رسانی می کند. کافی شاپ طبقه همکف همچنین منظره بسیار زیبایی را از فضای سبز بیرون برای مشتریان فراهم می نماید.

رستوران و فضای صبحانه خوری دید فضای سبز را در دو جهت دارا هستند. همچنین هر دو قابلیت ارائه خدمات موسیقی زنده را در داخل فضا دارند. فضای غذا خوری رستوران سبک بسیار مدرن فضای خود را داراست که دارای نور طبیعی بوده و فضای خصوصی و راحتی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.ِ

طراحی داخلی رستوران در عین خاص و منحصر به فرد بودن سبک معماری اصلی بنا را نیز دنبال می کند. این فضا با سبکی خاص و به روز ایجاد شده تا با آخرین متدهای روز معماری مطابقت داشته باشد. هر رستوران سبک مخصوص به خود را داراست و بعضی المان های طراحی، این دو را به هم مربوط می کند.

سالن کنفرانس هتل

سالن کنفرانس هتل مرکزی بین المللی است که ۶۰۰ متر مربع مساحت دارد و با گنجایش بیش از ۳۰۰ نفر پاسخگوی نیازهای منطقه می باشد.

در سالن کنفرانس، فضای انتظار خود را داراست و همچنین فضاهایی مانند کافی شاپ، اتاق جلسات، اتاق استعمال دخانیات و غیره وظیفه خدمات رسانی به آن را عهده دارند.

دو آسانسور شیشه ای طراحی شده ارتباط سالن کنفرانس را با طبقه همکف فراهم می کنند.سالن کنفرانس با طراحی اکوستیک آن بهترین مکان برای همایش های بین المللی با قابلیت شنود از هر گوشه ای از سالن است. طراحی داخلی جذاب و منحصر به فرد از فضایی دوستانه و راحت را برای حضار ایجاد کند.

مرکز تجارت و اتاق جلسات هتل

مرکز تجارت هتل که در طبقه اول واقع شده قابل دسترس برای مهمانان از خارج از هتل به وسیله آنسانسورها می باشد. این مرکز به صورتی طراحی شده که قابلیت ارائه خدمات در سطح بالا را برای تجار رده بالای کشور و بین المللی دارا باشد.

جدای از اتاق های جلسات، اتاق استعمال دخانیات و اتاق اینترنت نیز که همزمان به کافی شاپ متصل می باشند، برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

اتاق های جلسات با آخرین تجهیزات صدا و پخش تصویر برای یک جلسه مدرن و به روز مجهز شده است.

طراحی داخلی آن با سبک خاص و به روز ایجاد شده تا همزمان هم خطوط معماری و طراحی بیرونی بنا را دنبال می کند و هم با آخرین متدهای طراحی مطابق باشد. این اتاق های بیزینس برای ارائه خدمات در سطح بسیار عالی به میهمانان داخلی و خارجی طراحی شده است.

هتل سورینت قشم

پیشنهاد های دیگر

هتل مروارید قشم هتل نوساز مروارید , هتل در قشم , هتل های قشم هتل نوساز مروارید قشم یکی از بهترین هتل های قشم هم از لحاظ تمیزی و هم از لحاظ موقعیت مکانی میباش...
هتل ساحل طلایی قشم هتل ساحل طلایی قشم , هتل ساحل طلایی , هتل های قشم , هتل در قشم هتل ساحل طلایی در ۱۱ کیلومتری قشم است. این هتل قبل‌ها به ساحل سیمین یا پلاژ سیمی...
هتل ارم قشم هتل ارم قشم , هتل های قشم , هتل ۴ ستاره در قشم , هتل در قشم هتل ارم قشم دارای سیستم تهویه مطبوع،کانال های مجاز ماهواره ای ،تاکسی سرویس،کافی شاپ...

تبلیغات

ارسال نظر

 • قیمت روبل روسیه به ریال و تومان ایران

  قیمت روبل روسیه به ریال و تومان ایران

  با در خرداد ۶, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  قیمت روبل , قیمت روبل به ریال و تومان ایران , نرخ روبل , قیمت ۱ روبل چقدر است , هر روبل چند ریال / تومان است   <!-Currency Conversion widget – HTML code – fx-rate.net –> نرخ روبل روسیه به ریال ایران <!-end of code–> ماشین حساب تبدیل گر روبل به ریال و تومان […]

 • خاچاپوری

  قیمت , و انواع غذا در گرجستان

  با در خرداد ۷, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  قیمت غذا در گرجستان , انواع غذاهای گرجستان , اسم غذاها در گرجستان , در گرجستان چه بخوریم , غذاهای گرجستانی ,   در مقاله زیر به بررسی قیمت انواع غذا در شهر تفلیس و باتومی برای گردشگرانی که قصد سفر به کشور گرجستان را دارند، می پردازیم. جهت مشاهده نرخ لاری به صفحه “نرخ […]

 • tbilisimall4

  مرکز خرید Tbilisi Mall در تفلیس گرجستان

  با در خرداد ۹, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  مرکز خرید Tbilisi Mall در تفلیس گرجستان , مرکز خرید Tbilisi Mall , مرکز خرید در تفلیس , مرکز خرید در گرجستان , مراکز خرید تفلیس , مراکز خرید ارزان تفلیس Tbilisi Mall یکی از اولین مراکز تجاری ساخته شده طبق استانداردهای جهانی در منطقه قفقاز جنوبی است این مرکز خرید دارای ۴ طبقه است […]

 • Picture taken on January 15, 2012 in Lil

  لیست داروهای ممنوعه گرجستان

  با در خرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  لیست داروهای ممنوعه گرجستان گردشگرانی که قصد سفر به کشور گرجستان را دارند از همراه داشتن اقلام دارویی زیر جدا اجتناب کنید: Acetaminophen/ codeine CLORDIAZPOXIDE DIPHENOXIYLATE CLONEZEPAM COLDAX BENCICAL COLD STOP SUDAFED T-DOL 100 RAY DOL 100 A-FERIN SUDA COLD چنانچه در طول سفر به کشور گرجستان نیاز به مصرف یکی از این داروها دارید […]

 • هتل پارس نیک کیش

  هتل پارس نیک کیش

  با در خرداد ۸, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  هتل پارس نیک کیش , هتل های کیش , هتل در کیش هتل پارس نیک کیش هتلی ۳ ستاره در جزیره کیش با امکاناتی چون : پارکینگ ،رستوران ، کافی شاپ ، فضای سبز ، تاکسی سرویس ، لابی لاندری ، صندوق امانات ، سرویس رفت و برگشت رایگان به مراکز خرید ، ماهواره و…در […]

محبوب ترین آگهی ها

دسته‌ها

برچسب‌ها

.صومعه Jukhtak Vank Cascade Complex Cascade یا هزار پله ایروان ارمنستان Caucasus hotel armenia hotel silachi yerevan Imperial Palace Mother Armenia Opera House Paris Hotel Yerevan Yerevan Hotels Nova Hotel Yerevan آدرس رستوران دولماما ارمنستان آدرس سفارت ارمنستان آدرس هتل اربونی ایروان آدرس هتل اپرا سوئیت ایروان ارمنستان آدرس هتل باس بوتیک ایروان ارمنستان آدرس هتل بست وسترن کانگرس ایروان برای مسافرین تور ارمنستان آدرس هتل پارک بوتیک ایروان ارمنستان آرمنیا اتاق های هتل آرتساخ ارمنستان ادرس رستوران آرموتز ارمنستان ادرس رستوران ایرانی آریا ارمنستان ادرس رستوران ایرانی ارمنستان ادرس رستوران ایرانی شیروان ارمنستان ادرس رستوران ایرانی پروانا ادرس سفارت امریکا در ارمنستان ادرس سفارت امریکا در ایروان ادرس سفارت امریکا در ایروان ارمنستان ادرس هتل Historic ارمنستان ایروان ادرس هتل Latar Hotel ارمنستان ادرس هتل چهار ستاره آکواتک ادرس هتل گلدن تیولیپ ارمنستان ارمنستان ارمنستان زمینی ارمنستان هوایی استفاده از ماشین شخصی در ارمنستان افر تور روسیه امپریال پالاس امکانات حمام و سرویس هتل Green Palace ایروان ارمنستان امکانات رفاهی هتل اربونی ایروان امکانات رفاهی هتل اپرا سوئیت ایروان ارمنستان امکانات رفاهی هتل باس بوتیک ایروان ارمنستان امکانات رفاهی هتل بست وسترن کانگرس ایروان برای مسافرین تور ارمنستان امکانات رفاهی هتل پارک بوتیک ایروان ارمنستان امکانات عمومی هتل Green Palace ایروان ارمنستان اپرا هوس ارمنستان
مارا حمایت کنید