خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

A468

A468

تور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

تور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

تور جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸

نرخ و قیمت تور روسیه جام‌جهانی ۲۰۱۸

نرخ تورهای جام‌جهانی ۲۰۱۸

تور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در چهارده ورزشگاه این کشور برگزار خواهد شد که برخی از آنها در آینده ساخته می‌شوند.
مسابقات جام جهانی فوتبال – ۲۰۱۸ از ۱۴ ماه ژوئن تا ۱۵ ماه ژوئیه سال ۲۰۱۸ در ۱۱ شهر روسیه : مسکو، سنت پطربورگ، قازان، راستوف کنار دن، کالیننیگراد، سارانسک، سامارا، سوچی ، نیژنی نوگورود ، یکاترینبورگ و ولگاگراد برگزار خواهند شد.
مسکو میزبان دیدار افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی ۲۰۱۸ تنها به خاطر آسمان‌های گرفته و ابری مشهور نیست بلکه شهری بسیار تاریخی و زیبا محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، جام جهانی ۲۰۱۸ بیست و یکمین دوره این رقابت‌ها در روسیه برگزار خواهد شد. مسکو پایتخت این کشور قرار است با ورزشگاه بزرگ خود یعنی لوژنیکی میزبان دیدار افتتاحیه باشد که یک سر آن روسیه میزبان است. همچنین دیدار نهایی این رقابت‌ها نیز قرار است در این ورزشگاه برگزار شود؛ جایی که فینال لیگ قهرمانان ۲۰۰۸ بین منچستریونایتد و چلسی نیز در آن برگزار شد.

روزنامه گلوبوی برزیل به بررسی این شهر که قطعا محور برگزاری جام جهانی بود، پرداخته است. همانطور که ریو در جام جهانی ۲۰۱۴ بر سر زبان‌ها افتاده بود، برای جام جهانی ۲۰۱۸ مسکو بر سر زبان‌ها خواهد بود.

مسکو با میزبانی بیشترین بازی در جام جهانی یکی از دم دست‌ترین مکان‌ها برای توریست‌ها در طول برگزاری جام جهانی خواهد بود.

در زیر با بعضی از ویژگی‌های مسکو برای میزبانی جام جهانی آشنا می‌شویم”

۱۲ دیدار جام جهانی ۲۰۱۸ قرار است در شهر مسکو برگزار شود که تنها ۲ دیدار آن در مرحله گروهی نخواهد بود. در واقع ۱۰ دیدار مرحله گروهی به علاوه یکی از دیدارهای نیمه نهایی و دیدار نهایی قرار است در این شهر برگزار شود. مسکو یکی از ۱۰ شهر بزرگ اروپا و بزرگ‌ترین شهر کشور روسیه در زمینه‌های فرهنگی، تجاری و سیاسی است.

۵ فرودگاه، ۹ ایستگاه قطار و یک شبکه گسترده مترو آن را یکی از مکان‌های بسیار بزرگ و جالب برای توریست‌ها قرار داده است.

تاریخ پیدایش مسکو به سال ۱۱۴۷ برمی‌گردد. حمله مغول‌ها و آتش گرفتن این شهر یکی از اتفاقات تلخی بود که به اهالی مسکو گذشت که باعث کشته شدن افراد زیادی در این شهر شد. از قرن چهاردهم مسکو به عنوان پایتخت شوروی برگزیده شد.

یکی از اتفاقات تلخ دیگر مربوط به پدیده‌ای به نام مرگ سیاه در مسکو روسیه بود که باعث شد پایتخت این کشور به سنت‌پترزبورگ نقل مکان کند.

پس از انقلاب روسیه در سال ۱۹۱۸ بار دیگر مسکو به عنوان پایتخت انتخاب شد و یکی از مراکز عمده سیاسی و نظامی این کشور معرفی شد.

زسکا مسکو معروف‌ترین تیم این شهر محسوب می‌شود که در بسکتبال و فوتبال بسیار معروف است.

مارات سافین و النا دمنتیوا معروف‌ترین ورزشکاران تنیس در این کشور هستند. اسپارتاک مسکو با داشتن ۲۱ قهرمانی معروف‌ترین تیم فوتبال در روسیه محسوب می‌شود. این شهر میزبان المپیک ۱۹۸۰ بوده است؛ المپیکی که به خاطر تحریم آمریکا از این رقابت‌ها بسیار معروف شد. همچنین مسکو در سال ۱۹۸۸ میزبان بازی‌های جوانان جهان نیز شد و البته میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا را نیز یک بار بر عهده داشت.

امکانات مسکو در حالی هیجان رقابت‌ها در فاصله‌ای کمتر از سه سال تا آغاز جام جهانی افزایشش داده که ولادیمیر پوتین قول داده زیرساخت‌های زیادی نه تنها برای مسکو بلکه برای دیگر شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ آماده کند تا بیست و یکمین دوره جام جهانی به بهترین این دوره این رقابت‌ها از نظر امکانات تبدیل شود.

بلیت های رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نسبت به دوره قبل این رقابت ها ۱۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، در حالی که دو سال تا آغاز جام جهانی روسیه باقی مانده است، فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا، قیمت بلیت های این دوره از رقابت ها را تعیین کرد. بنا بر تصمیم فیفا ارزان ترین قیمت برای بلیت رقابت های جام جهانی روسیه ۹۴ یورو است و گران ترین قیمت بلیت برای قسمت های ویژه ورزشگاه برای دیدار نهایی این رقابت ها ۹۹۴ یورو (معادل سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان) قیمت گذاری شده است.

خرید بلیت های رقابت های جام جهانی روسیه از تابستان سال ۲۰۱۷ آغاز می شود و علاقه مندان به حضور در یازده شهر میزبان رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ با مراجعه به سایت فیفا می توانند بلیت های این دوره از رقابت ها را خریداری کنند.

همچنین فیفا قرار است ۶ ماه دیگر بازدید همه جانبه ای از ورزشگاه های میزبان رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ داشته باشد تا ایرادات و نواقص آنها را برای بازدید نهایی مشخص کند.

رقابت های انتخابی جام جهانی در حال حاضر در تمام قاره ها به جز قاره اروپا شروع شده و در اروپا نیز بعد از رقابت های یورو، رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه شروع خواهد شد.

 

جام جهانی ۲۰۱۸
مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
جام جهانی ۲۰۱۸ کجاست
جام جهانی ۲۰۱۸ آسیا
جام جهانی ۲۰۱۸ آمریکای جنوبی
جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال
جام جهانی ۲۰۱۸ ایران
جام جهانی ۲۰۱۸ مشرق

جهت اطلاع از نرخ تور جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸ و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور روسیه از صفحه ” تور روسیه” دیدن کنید.

تور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیهتور جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ورودی ها

  • تور جام جهانی روسیه
  • قیمت تور جام جهانی روسیه
  • تور روسیه جام جهانی
  • قیمت بلیط جام جهانی روسیه
  • هزینه سفر به جام جهانی روسیه
  • تور جام جهانی
  • قیمت تور روسیه جام جهانی ۲۰۱۸
  • قیمت تور جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
  • هزینه تور جام جهانی روسیه
  • بلیط جام جهانی روسیه

راهنمای کشورها و شهرها

error: محتوی غیر قابل کپی برداری است