خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

A468

A468

هتل سورینت قشم

راهنمای سفر جزیره قشم, داخلی - ایران خرداد ۱, ۱۳۹۶

هتل سورینت قشم , هتل های قشم , هتل در قشم

هتل سورینت قشم
معرفی شرکت بین المللی گروه هتل های سورینت
گروه هتل های سورینت یکی از شرکت های وابسته به هلدینگ توسعه سورینت قشم است که از هجدهم خرداد ۱۳۹۰ کار خود را در منطقه آزاد قشم آغاز کرد.
هدف و رویکرد اصلی گروه هتل های سورینت ارتقا کیفیت در صنعت هتلداری بر اساس استانداردهای جهانی و با استفاده از تجهیزات روز دنیاست.

هتل بین المللی سورینت قشم
اولین هتل از مجموعه هتل های شرکت است که در سال ۱۳۹۰ خریداری شد. این هتل پس از چند دهه فعالیت اکنون نزدیک به دو سال است که در دست بازسازی و نوسازی اساسی و زیربنایی ست. پیش بینی می شود تا چند ماه آینده که این هتل به بهره برداری برسد تنها هتل پنج ستاره ی قشم و از بهترین هتل های کشور خواهد بود.

هتل بین المللی قشم درقلب جزیره قشم درجنوب ایران واقع شده است.این هتل درسطح استانداردهای جهانی به منظور ارائه خدمات به تمام توریست ها ازتمام نقاط جهان طراحی ودرحال ساخت می باشد.

این هتل بادارابودن امکانات عالی ازجمله سالن های کنفراس؛استخروسالن ورزشی؛یک مکان ایده ال نه فقط به منظوراقامت بلکه به منظور فعالیت های خاص از جمله کنفرانس های بین المللی؛جلسات؛سفرهای کاری؛نمایشگاه وهمچنین فعالیت های ورزشی درتمام طول می باشد.

موقعیت پروژه

جزیره قشم درچند کیلو متری ساحل جنوب ایران (خلیج فارس)، درمقابل شهربندری بندرعباس واقع شده است. این جزیره دارای ۳۰۰کیلومترمربع منطقه آزاداست،که طول آن ۱۳۵کیلومترمی باشد،درامتدادتنگه هرمزواقع شده وتنها۶۰کیلومترازبندرخصب کشورعمان وحدود۱۸۰کیلومترازبندر رتاشد امارات متحده عربی فاصله دارد.این جزیره،دروسیع ترین نقطه آن،که نزدیک به منطقه مرکزی آناست،۰۴کیلومترطول دارد.به طورمشابهی،درباریک ترین نقطه آن،جزیره حدود۴٫۹کیلومترعرض دارد.این جزیره دارای مساحت ۱۹۴۱کیلومترمربع بوده و۵٫۲برابر مساحت بحرین است. شهرستان قشم،واقعدرشرقی ترین نقطه جزیره،۲۲کیلومترازبندرعباس فاصله دارد.درجه حرارت به طورمتوسطدراین جزیره حدود۷۲درجه سانتی گراد می باشد.گرمترین ماه سال تیرماه تا ماه شهریور،وسردترین ازآبان تا بهمن ماه است.متوسط بارش باران دراین منطقه ۲٫۳۸۱ میلی مترمی باشد. سایت پیشنهادی هتل بین المللی سورینت قشم درجزیره قشم،بلوار ولیعصر واقع شده است.

استراتژی طراحی هتل

استراتژی طراحی هتل برمبنای طراحی المان های ساده وقابل درک همراه بافرم های هندسی بنا شده است.درطراحی این هتل از الگوهای بین المللی همراه جزئیات سنتی بهره گرفته شده است.هدف طراحی ایجاد معماری مدرن باهزینه های قابلقبول است.شخصیت معماری بنا از فرم معماری هخامنشیان ایده گرفته شده است که شامل ستون ها،سرستون های عظیم،طرااحی سقف هاوغیره می باشد.ایده اصلی داشتن نورکافی در داخل فضا بوده است تابتوانیم احساس سرزندگی راداخل ساختماان داشته باشیم وبدین منظورازنورهای سقفی وپنجره های بلند بهره گرفته ایم.بهترین ترکیب معماری وفضای سبز دراین مجموعه محیطی سبز را ایجاد می کند که دربه وجود آوردن فضایی گرم ودوستانه برای خوش آمدگویی به میهمانان بسیارموثراست.

امکانات هتل سورینت قشم

لابی اصلی هتل

از بین فضاهای اصلی هتل، لابی بیشترین تأثیر را بر روی میهمانان داراست. بنابراین طراحی پلان اصلی و طراحی جزئیات آن به گونه ای انجام شده که بیشترین تاثیر را بر روی افرادی که به آن وارد می شوند داشته باشد. بهترین و موفقترین طراحی برای لابی در نظر گرفته شده است تاهم از نظر عملی و هم بصری بهترین بازدهی را داشته باشد. فضای ورودی با هدف ایجاد فضای عمومی، راحت و لذت بخش طراحی شده است. یک فضای ایده آل برای ملاقات با دوستان یا همکاران برای تجارت و یا انتظار میهمانان برای دریافت اتاق خود جهت اقامتی رویایی.

کیفیت بالای فوق العاده فضاهای کنفرانس، جلسات و غیره در ارتباط بوده تا افراد را به سمت خود کشانده و دعوت کنندگی لازم را ایجاد کند.

فضای لابی المان هایی از معماری سنتی و اسلامی را دارا می باشد که آن را با جزئیات مدرن ترکیب کرده و احساس منحصر به فردی  را به ملاقات کننده منتقل می کند.

بخش اداری، مدیریت و خدمات هتل

بخش اداری هتل بوسیله آسانسورها از فضای قابل دسترس است. همچنین بخشی از آن مستقیم به فضای پذیرش متصل می شود که سرویس دهی راحت تری را ایجاد می کند. یک پلان آزاد با دسترسی راحت برای کارمندان آن در نظر گرفته شده است.

این بخش می تواند تمام فضاهای اداری لازم برای حسابداری، بایگانی، اداری و مدیریت را در برداشته باشد.

ورودی کارمندان از بخش پشتی هتل است. کارمندان ورودی جداگانه ای را ابتدا به فضای تعویض لباس و سپس به فضای لابی ورودی دارند و از آنجا می توانند به آشپزخانه، فضای اداری، خشکشویی، خانه داری و غیره تقسیم شوند.

رستوران، صبحانه خوری و کافی شاپ هتل

کافی شاپ موجود در طبقه همکف و اول طراحی شده تا به فضای انتظار، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق های هتل و همچنین به میهمانان خارج از هتل خدمات رسانی می کند. کافی شاپ طبقه همکف همچنین منظره بسیار زیبایی را از فضای سبز بیرون برای مشتریان فراهم می نماید.

رستوران و فضای صبحانه خوری دید فضای سبز را در دو جهت دارا هستند. همچنین هر دو قابلیت ارائه خدمات موسیقی زنده را در داخل فضا دارند. فضای غذا خوری رستوران سبک بسیار مدرن فضای خود را داراست که دارای نور طبیعی بوده و فضای خصوصی و راحتی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.ِ

طراحی داخلی رستوران در عین خاص و منحصر به فرد بودن سبک معماری اصلی بنا را نیز دنبال می کند. این فضا با سبکی خاص و به روز ایجاد شده تا با آخرین متدهای روز معماری مطابقت داشته باشد. هر رستوران سبک مخصوص به خود را داراست و بعضی المان های طراحی، این دو را به هم مربوط می کند.

سالن کنفرانس هتل

سالن کنفرانس هتل مرکزی بین المللی است که ۶۰۰ متر مربع مساحت دارد و با گنجایش بیش از ۳۰۰ نفر پاسخگوی نیازهای منطقه می باشد.

در سالن کنفرانس، فضای انتظار خود را داراست و همچنین فضاهایی مانند کافی شاپ، اتاق جلسات، اتاق استعمال دخانیات و غیره وظیفه خدمات رسانی به آن را عهده دارند.

دو آسانسور شیشه ای طراحی شده ارتباط سالن کنفرانس را با طبقه همکف فراهم می کنند.سالن کنفرانس با طراحی اکوستیک آن بهترین مکان برای همایش های بین المللی با قابلیت شنود از هر گوشه ای از سالن است. طراحی داخلی جذاب و منحصر به فرد از فضایی دوستانه و راحت را برای حضار ایجاد کند.

مرکز تجارت و اتاق جلسات هتل

مرکز تجارت هتل که در طبقه اول واقع شده قابل دسترس برای مهمانان از خارج از هتل به وسیله آنسانسورها می باشد. این مرکز به صورتی طراحی شده که قابلیت ارائه خدمات در سطح بالا را برای تجار رده بالای کشور و بین المللی دارا باشد.

جدای از اتاق های جلسات، اتاق استعمال دخانیات و اتاق اینترنت نیز که همزمان به کافی شاپ متصل می باشند، برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

اتاق های جلسات با آخرین تجهیزات صدا و پخش تصویر برای یک جلسه مدرن و به روز مجهز شده است.

طراحی داخلی آن با سبک خاص و به روز ایجاد شده تا همزمان هم خطوط معماری و طراحی بیرونی بنا را دنبال می کند و هم با آخرین متدهای طراحی مطابق باشد. این اتاق های بیزینس برای ارائه خدمات در سطح بسیار عالی به میهمانان داخلی و خارجی طراحی شده است.

هتل سورینت قشمهتل سورینت قشم

ورودی ها

 • قشم گروه توسعه سورینت

پیشنهاد های دیگر

هتل مروارید قشم هتل نوساز مروارید , هتل در قشم , هتل های قشم هتل نوساز مروارید قشم یکی از بهترین هتل های قشم هم از لحاظ تمیزی و هم از لحاظ موقعیت مکانی میباش...
هتل ساحل طلایی قشم هتل ساحل طلایی قشم , هتل ساحل طلایی , هتل های قشم , هتل در قشم هتل ساحل طلایی در ۱۱ کیلومتری قشم است. این هتل قبل‌ها به ساحل سیمین یا پلاژ سیمی...
هتل ارم قشم هتل ارم قشم , هتل های قشم , هتل ۴ ستاره در قشم , هتل در قشم هتل ارم قشم دارای سیستم تهویه مطبوع،کانال های مجاز ماهواره ای ،تاکسی سرویس،کافی شاپ...

تبلیغات

ارسال نظر

 • mtsvadi-georgian-dish

  خوردنی های معروف گرجستان

  با در شهریور ۱۹, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  در این صفحه خوراکی های معروف گرجستان رو معرفی میکنیم ضمنا اگر میخواید با قیمت غذاهای معمولی گرجستان آشنا بشید به صفحه ” قیمت غذا در گرجستان ” بروید . همانند کشور خودمان هر غذایی در منطقه متفاوتی مخلفات متفاوتی میگیرد ، مثلا در مملکت خودمان هم چندین نوع آش و آبگوشت داریم که در […]

 • Dorus Hotel ex Montreal Hotel dubai

  هتل Dorus دروس در دبی امارت

  با در شهریور ۸, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  هتل Dorus دروس در دبی امارت , هتل های دبی هتل ۴ ستاره Dorus دبی با نام قدیمی هتل montreal در منطقه دیره دبی در فاصله ای نزدیک از ایستگاه های متروی Salahudin و Union قرار دارد ، مرکز خرید Al Ghurair و میدان ماهی و بسیاری از مراکز خرید دیگر نیز به شما نزدیک […]

 • http://gobatumi

  ساختمان های تاریخی و دیدنی باتومی

  با در شهریور ۳, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  در این مقاله بعضی از ساختمان های تاریخی و دیدنی باتومی گرجستان رو معرفی میکنیم برای دیدن مکان های دیدنی تفلیس هم میتونین از لینک های روبرو استفاده کنید : دسته بندی دیدنی های تفلیس و برچسب دیدنی های تفلیس میدان اروپای باتومی Europe Square Batumi : باتومی صرفا یک شهر تفریحی نیست بلکه دارای مکان […]

 • hawthorn-suites-by-wyndham-dubai-jbr

  هتل Hawthorn هاوثورن جمیرا بیچ دبی

  با در مهر ۱۳, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  هتل Hawthorn هاوثورن جمیرا بیچ دبی , هتل های ۴ ستاره دبی , هتل در جمیرا بیچ , هتل های دبی هتل ۴ ستاره Hawthorn Suites by Wyndham در فاصله چند دقیقه ای منطقه معروف تفریحی ساحل جمیرا Jumeirah Beach Residence قرار دارد . هتل همه امکانات لازم برای یک سفر تفریحی و به یادماندنی […]

 • http://gobatumi

  مساجد و کلیساهای قدیمی باتومی گرجستان

  با در شهریور ۱۸, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  مساجد و کلیساهای قدیمی باتومی گرجستان در این مطلب میخواهم کلیساها و مساجد باتومی که معماری زیبا و عمر طولانی دارن رو معرفی کنیم . مسجد Ortajame مسجد در سال ۱۸۸۶ ساخته شد ولی مثل همه بناهای مذهبی در دوران حکومت شوروی در ۱۹۳۰ مصادره شد اما بعد از فروپاشی شوروی مجدد بازگشایی شد ادرس […]

محبوب ترین آگهی ها

دسته‌ها

error: محتوی غیر قابل کپی برداری است