خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

A468

A468

پارک آبی اوشن کیش

راهنمای سفر جزیره کیش, داخلی - ایران مرداد ۲۳, ۱۳۹۶

پارک آبی اوشن کیش , تفریحات کیش , پارک های ابی کیش , پارک ابی در کیش

پارک آبی اوشن کیش

 

برای پارک آبی لباس مناسب لازم است. استفاده از لباس‌های محیط عمومی، شلوارک‌های جین، لباس‌های گشاد یا با تکه‌های بلند و آویزان، لباس‌های شفاف و بدن نما و لباس‌های دارای تکه‌های فلزی که امکان خراشیدن سطح بازی‌ها را دارند، ممنوع است. مدیریت، حق تعیین مناسب بودن لباس را برای خود محفوظ می داند.
برای استفاده از برخی بازی‌ها باید بلندتر از ۱/۲متر باشید.
مراقب کودکان خود باشید و قبل از جدا شدن، مکانی را برای دیدار مجدد معین کنید.
کودکان زیر ۱۲ سال باید توسط بزرگتر بالای ۱۸ سال همراهی شوند و بلیت ورود تهیه کنند.
ورود افرادی که مشروبات الکلی و مواد مخدر یا روان‌گردان مصرف کرده اند به پارک ممنوع است.
جهت رفاه شما صندوق امانات و کمد در نظر گرفته شده است. لطفاً اشیاء با ارزش را بدون مراقبت رها نکنید.
برای برخی بازی‌ها استفاده از هرگونه لنز و عینک ممنوع است.
مدیریت حق دارد اشخاصی که قوانین پارک را نقض می‌کنند، از پارک اخراج کند.
جهت کمک به حفظ امنیت خودتان به توصیه‌های کارکنان به طور کامل عمل کنید.
جهت حفظ حریم پارک، کلیه مکان‌های بیرون پارک تحت پوشش دوربین مدار بسته هستند.
مدیریت پارک حق دارد از هرگونه عکاسی و فیلمبرداری در پارک جلوگیری و ادوات نامناسب را نیز ضبط کند.
استفاده از انواع بازیها و سرگرمیها باید تحت قوانین و توصیه های درج شده در تابلوهای محیطی انجام شود. شما بهترین شخص برای سنجش خود هستید. قبل از سوار شدن، بازی‌ها را ارزیابی کنید و توانایی خود را بسنجید. با مسئولیت خود از بازی‌ها استفاده می‌کنید‌.

 

پارک آبی اوشن کیش

فروشگاه اوشن؛ به رسم یادگار

این فروشگاه در ورودی پارک واقع شده و به نوعی اصلی ترین فروشگاه پارک آبی محسوب می شود. در این فروشگاه می‌توانید کلیه محصولات مورد نیاز در پارک آبی اعم از حوله، دمپایی، کرم ضدآفتاب و… درکنار اقلام با کیفیت و بومی سازی شده دیگر مانند انواع اسباب بازی، کیف، کلاه، یادگاری‌های کوچک و بزرگ و… را خریداری کنید و سوغاتی هایی دوست داشتنی از این سفر به یادگار با خود ببرید.

فروشگاه جزیره؛ یک خرید خوب

این فروشگاه در محوطه پارک واقع شده است و در آن می‌توانید کلیه محصولات مورد نیاز در پارک آبی، اعم از حوله، دمپایی، کرم ضدآفتاب و … را خریداری کنید.

پلومریا اسپا

در پلومریا اسپا می‌توانید تجربه‌ی ماساژی آرامش‌بخش را از ماساژورهایی حرفه‌ای انتظار داشته باشید. از جمله خدمات پلومریا اسپا:
سیام آروما ماساژ
بک ماساژ
سالایا هد ماساژ
هاوایی هات استون ماساژ
گوای مای هند اسپا
سوئدی اسپورت
سیام فیس ماساژ
چیتاوان فوت ماساژ
ساموآ کندل ماساژ
توضیحات تکمیلی در بلاگ وب سایت

رستوران ها

رستوران ها و کافی شاپ های تم پارک آبی اوشن پذیرای شما هستند

غار جتسمینا؛ نوشیدنی های جادویی

فضای جادویی و پر از سرگرمی غار جتسمینای جادوگر با ارائه انواع دلستر و مغزهای شور و مقوی کامل می‌شود. او در این غار کافی‌شاپی راه انداخته تا با نوشیدنی‌های جادویی خود روز به روز به کاپیتان سایان نزدیک‌تر شود و در قدرت او سهیم گردد.

کافیسا؛ طعم خوش آرامش

شما می‌توانید بین هیاهوی بازی و سرگرمی در پارک آبی سری به کافی‌شاپ کافیسا بزنید. این کافی‌شاپ توسط مونیسا (زن کاپیتان سایان) اداره می‌شود. او که فهمیده مهر جتسمینای جادوگر به قلب شوهرش نشسته به تکاپو افتاده و قصد دارد شوهرش را از رفتن به دزدی دریایی بازدارد و با خرید این کافی‌شاپ در بهترین جای جزیره، با منظره‌ای فوق‌العاده بتواند، و با نوشیدنی‌های سرد و گرم و کیک‌های خوشمزه قلب کاپیتان سایان را تصاحب کند.
چیکو؛ متفاوت و لذیذ

فست‌فود چیکو رستوران اصلی تم پارک آبی اوشن است و به شکل سلف سرویس، سفارش غذا گرفته شده و در اسرع وقت تحویل شما می‌شود.
چیکو طوطی سخن‌گوی سردسته‌ دزدان دریایی (کاپیتان سایان) است که به باشو و برادرانش کمک می‌کند تا دزدان دریایی را شکست و شهریار را نجات بدهند. صاحب رستوران آدمی است خشن و قدرتمند که اجازه جنگ و دعوا به دو طرف جنگ را در محیط رستورانش نمی‌دهد.

منوی رستوران شامل سالادها، پیش غذاها و غذاهای اصلی مانند پکیج‌های مرغ سوخاری، ساندویچ ها، پیتزاها و انواع نوشیدنی است. سعی شده تاآیتم‌های منوی رستوران علاوه بر سادگی، تنوع و هماهنگی مناسبی داشته باشند تا پاسخگوی سلایق متفاوت شما باشد. در ساعات ناهار با ظرفیت ۲۰۰ نفر در رستوران چیکو میزبان شما هستیم.

فروتیلا؛ کیوسک‌های نوشیدنی سرد

کیوسک فروتیلا در نزدیکی دریاچه موج با ارائه منویی از آبمیوه‌های طبیعی و سالاد میوه‌های تازه و برش میوه‌های جالیزی موقعیتی را فراهم می‌کند تا حین بازی و تفریح، زیر نور دلنشین آفتاب، از نوشیدنی‌های طبیعی و تازه و طعم نشاط‌ بخش آنها لذت ببرید. جعفرخان،‌ صاحب کیوسک فروتیلا، مدت‌ها پیش توسط دزدان دریایی به اسارت گرفته می‌شود و پس از مدتی در کشتی آنها به کار آشپزی گمارده می‌شود. حاصل سالیان دراز سفر با کشتی دزدان دریایی به سواحل اسپانیا، آشنایی مقدماتی و ناشیانه جعفرخان با زبان اسپانیولی است. پس از بازنشستگی جعفرخان هم کیوسکی به راه می‌اندازد تا از تجارب دوران خدمت در کشتی دزدان دریایی درآمدی کسب کند. در این کیوسک او اصرار داد که همه بدانند به زبان اسپانیولی مسلط است.
نوشاک؛ همراه با داستان‌های زینال پیر

کیوسک نوشاک در نزدیکی پلومریا اسپا قراردارد و لذت چشیدن آبمیوه‌های طبیعی و سالاد میوه‌های تازه و برش میوه‌های جالیزی با عطر خوش آن را برای شما فراهم می‌کند. در حین بازی و تفریح، زیر نور دلنشین آفتاب، از نوشیدنی‌های طبیعی و تازه و طعم نشاط‌ بخش آنها لذت ببرید. این کیوسک را زینال پیر بعد از اینکه از جنگ با دزدان دریایی کناره گرفت دایر کرده است. زینال سرد و گرم دریا را چشیده است و برای شما خاطرات و حکایت‌های بسیاری در دل دارد.

زامبو زیمبو؛ یک رستوران پرماجرا

رستوران زامبوزیمبو داستان دو برادر آشپز را بازگو می‌کند. این دو برادر در پخت ساندویچ‌های ویژه دوطرفه با هم رقابتی جدی دارند. این رستوران انواع ساندویچ‌های سرد و گرم را ارائه می‌دهد و می‌تواند به عنوان میان‌وعده گزینه‌های مناسبی را به شکل ساندویچ‌ها و لقمه‌های کوچکتر در اختیار شما قرار بدهد تا با انرژی بیشتری روز خود را در پارک آبی به سر ببرید.

 

رایدهای آرام

این رایدها و استخرها برای ایجاد محیطی آرام و مفرح در کنار رایدهای پرهیجان طرحی شده اند

راشین ریور

راشین ریور رودخانه‌ای مصنوعی است که گرداگرد تم‌پارک جریان دارد. شما می‌توانید با سوار شدن بر تیوب، همراه با جریان رودخانه فضای سرگرم‌کننده پارک را با آرامش بگردید و برای رایدهای هیجانی تجدید قوا کنید

استخر دینگو

استخر دینگو یک جکوزی پلکانی (Elevated Jacuzzi) با ویژگی های منحصر به فرد درمانی است.

برکو

این سرسره‌ها مخصوص بچه‌ها طراحی شده‌اند تا ضمن ایجاد نشاط برای آنها، احساس امنیت بالاتری هم به خانواده‌ها بدهند. جهت جلوگیری از آسیب‌دیدگی پوست کودکان، برای این فضا سایه‌بان در نظر گرفته شده است.

جکوزی رابو

رابو جکوزی مخصوص تم پارک آبی اوشن است و می‌توانید دقایقی را در آن به استراحت بپردازید و آماده تجربه هیجان تازه‌ای در تم پارک شوید

آبان

استخر آبان، استخر مخصوص بزرگسالان است

چالاب

این راید، راید دوست داشتنی و مورد توجه کودکان است. کودکان همراه شما می‌توانند در این راید از چند سرسره استفاده کنند. وسیله بازی مفرح دیگر هم دوش و سطل بزرگی است که وقتی پر از آب می‌شود واژگون شده و آب داخل آن روی کودکان تخلیه می‌شود

آبتین

استخر آبتین مخصوص نوجوانان و جهت شنا، بازی و سرگرمی درنظر گرفته شده است

رایدهای تند

رایدهای تند سرعت و ارتفاع بسیار زیاد و شیبی تند دارند

موجاب

موجاب امکان تجربه موج‌سواری با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا را برای شما فراهم می آورد.

رالی راید

هنگام سوار شدن به این راید باید آماده یک مسابقه پرهیجان و متفاوت با سه نفر دیگر باشید. تشکچه مخصوص خود را بردارید و با فرمان شروع مسابقه، با سر روی سرسره‌ها به سمت پایین بیاید. برنده مسابقه کسی است که زودتر به پایین راید برسد.

آناکوندا

با همراهان خود سوار بر تیوب سه نفره شوید و مسیر ۱۷۰ متری پر پیچ و خم راید را طی کنید. آناکوندا نام ماری عظیم‌الجثه است و ظاهر راید از آن الهام گرفته شده است.

دینگل

این راید را باید دو نفره سوار بر تیوب استفاده کنید. از بالای برج داتیس و ارتفاع ۱۲ متری، پس از طی یک شیب تند وارد قسمت آونگی سرسره خواهید شد و طی حرکتی رفت و برگشتی درون استخر پرتاب می‌شوید.

گرداب

از برج داتیس که بالا بروید راید دیگری که منتظر شماست گرداب است. سرسره‌ تند و تیزی شما را به کاسه‌ ای بسیار بزرگ هدایت می‌کند و همراه جریان آبی گرداب مانند در اثر نیروی گریز از مرکز در این کاسه چند دور خواهید چرخید و به درون استخر سقوط خواهید کرد.

دریاچه سونامی

لذت تجربه ساحل و موج در تم‌پارک آبی اوشن با این استخر فراهم است. ساحلی با طول ۴۸ و عرض ۸۰ متر و موج‌هایی که از موج‌ساز به سمت شما می‌آیند ترکیب خوشایندی برای شما فراهم می‌کنند تا زیر آسمان آبی جزیره کیش لحظات مفرح و لذت‌بخشی داشته باشید.

مارپیچ

همان‌طور که از نامش پیداست، این راید دارای چند سرسره و مسیری با پیچ و خم‌های ناگهانی است و شما سوار بر تیوب از بالای برج حرکت کرده و بعد از طی این مسیر وارد استخر می شوید

رایدهای هولناک

این رایدها از شیب و سرعتی سرسام آور برخوردارند و شما می توانید در ایمنی کامل هیجانی هولناک را در تم‌پارک آبی اوشن تجربه کنید

پیچالوپ

اگر می‌خواهید لذت سقوط آزاد از برج خورشید، مرتفع‌ترین برج تم‌پارک آبی اوشن، با منظره‌ای فوق‌العاده از آسمان و دریا را با سرعت خیره‌کننده ۱۲ متر بر ثانیه و مسیری عجیب و غریب تجربه کنید، پیچالوپ را از دست ندهید.

آدرنالین

در این راید آدرنالین خون تان به بیشترین حد ممکن خواهد رسید. سقوط آزاد مستقیم از بالای برج خورشید به استخر شجاعت شما را می طلبد

نرخ بلیط پارک های ابی کیش

پارک آبی اوشن کیشپارک آبی اوشن کیش

ورودی ها

 • لباس مناسب پارک آبی کیش
 • پارک ساحلی اوشن

پیشنهاد های دیگر

غواصی در جزیره کیش غواصی در جزیره کیش تفریحات کیش جزیره کیش با وسعتی معادل ۹۰ کیلومتر یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس می باشد که در ۱۸ کیلومتری کرانه جنوبی ایران...
بیمارستان های کیش بیمارستان های کیش , درمانگاه در کیش بیمارستان ایرانیان کیش درباره ما همکاران فوق تخصص نازایی و متخصص زنان و زایمان و مامایی، قلب، جراحی عمو...
مجتمع تجاری و اداری رویا مال کیش مجتمع تجاری و اداری رویا مال کیش مجتمع تجاری و اداری رویا مال کیش در زمینی به مساحت ۶۴۹۵ مترمربع و زیربنای کل ۲۴۲۰۰ مترمربع در قالب دو طبقه تجا...

تبلیغات

ارسال نظر

 • هتل مائده مشهد

  هتل مائده مشهد

  با در آبان ۲۱, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  هتل مائده مشهد هتل مائده مشهد، افتخار پذیرایی از عزیزان زائر و مهمانان گرامی در جوار مرقد منور امام مهربان علی ابن موسی الرضا(ع) را در فاصله مکانی کمتر از ۱۰ دقیقه به حرم مطهر رضوی را دارد. این هتل دارای ۴۶ واحد اقامتی که ۱۳ واحد آن آپارتمان یک خوابه و ۳۳ واحد اتاق […]

 • مدارک و قیمت ویزای عمان

  با در آذر ۲۵, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی عمان: اسکن پاسپورت اسکن شناسنامه ۲ قطعه عکس رنگی ۶*۴ با زمینه سفید چک ضمانت برگشت انواع ویزای توریستی عمان: ویزا ۱۰ روزه توریستی عادی ویزا ۱۰ روزه توریستی فوری ویزا ۱ ماهه توریستی عادی ویزا ۱ ماهه توریستی فوری نکات مهم ویزای توریستی عمان: اعتبار ویزا عادی […]

 • Sunworld Dynasty Hotel (Tianlun Wangchao Jiudian

  هتل Sunworld Dynasty پکن چین

  با در آذر ۶, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  هتل Sunworld Dynasty پکن چین هتل ۵ ستاره Sunworld Dynasty  یا Tianlun Wangchao Jiudian که در سال ۱۹۹۰ افتتاح و در سال ۲۰۰۸ تماما بازسازی شده در خیابان Wangfujing شهر پکن واقع شده است ، از این هتل میتوانید به مکان هایی نظیر ” شهر ممنوعه ” و ” میدان تیان آن من” دسترسی دارید […]

 • هتل Ramada Shanghai Wujiaochang

  با در آذر ۱, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  هتل Ramada Shanghai Wujiaochang , هتل های شانگهای , هتل های چین هتل Wujiaochang از ساحل شانگهای ۶ دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد . و همچنین از میدان مردم ( People’s Square ) نیز ۳۰ دقیقه و از ایستگاه قطار شانگهای ۴۰  با ماشین فاصله دارید . سرویس شاتل فرودگاه نیازمند هزینه اضافی است […]

 • Beijing Wuhuan Hotel

  هتل Wuhuan Dajiudian پکن

  با در آذر ۱۵, ۱۳۹۶ - 0 نظرات

  هتل Wuhuan Dajiudian پکن , هتل های پکن , هتل های چین هتل چهارستاره لوکس Wuhuan Dajiudian در بهترین خیابان پکن قرار دارد ، این هتل ۲۸۰ اتاق دارد که همه اتاق های آن دارای اینترنت پرسرعت هستند . هتل ۲۵ کیلومتر یا ۴۰ دقیقه با ماشین از فرودگاه کاپیتول پکن و فرودگاه Nanyuan و […]

دسته‌ها

error: محتوی غیر قابل کپی برداری است