خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

A468

A468

لیست برای تور باتومی گرجستان (0)

باتومی شهری بندری در کشور گرجستان است؛ آب و هوای باتومی به شدت تحت تاثیر جریان‌های هوایی دریای سیاه است، در نتیجه بارش عمده باران در اکثر فصول سال شرایط عادی به شمار می‌رود. این بارش عمده، باتومی را به مرطوب‌ترین شهر گرجستان تبدیل کرده است . این شهر مرکز جمهوری خودمختار Ajara است که در جنوب شرقی گرجستان واقع شده و حتی از آن به عنوان پایتخت دوم گرجستان نام برده می شود. ساحل دریا و بلوار اصلی شهر از پر طرفدار ترین جاهای دیدنی هستند. j,v fhj,ld
شهر باتومی در کشور گرجستان باتومی شهری ساحلی در جنوب غرب کشور گرجستان و در کنار دریای سیاه است که مرکز خودمختاری آجاریا در گرجستان است. باتومی را می توان یکی از زیباترین و توریستی ترین بنادر و شهر های ناحیه قفقاز نامید. در سال های اخیر دولت گرجستان با برنامه ریزی های توریستی مناسب این شهر را با تمام زیبایی هایش به دنیا معرفی کرده است. خصوصا طرفداران زیادی هم در بین مسافران ایرانی به دست آورده است. گرجستان سبز و آزاد جزو کشورهای سر سبز و پر باران محسوب می شود . در این کشور پر باران جشنها و مراسم با شکوهی نیز برگزار میشود همراه با موسقی زنده و دیدنی و رقص های زیبا و دیدنی سنتی که به زیبایی شهرهای آن بخصوص باتومی افزوده است.
باتومی علاوه بر زیبایی شهری و توریستی ، به دلیل موقعیت جغرافیایی یکی از بندرگاه های قدیمی در آن منطقه است که در سالیان دراز مراودات تجاری آن منطقه با اروپا از این بندر انجام می شود.
در دوره رومی‌ها بندر تجاری مهمی بود که باتوسی خوانده می‌شد، باتوسی به معنای جای ژرف است و دلیل نام‌گذاری آن، وجود آب‌های عمیق در این لنگرگاه بوده است. باتومی در محل بندرگاه قدیمی رومی باتوس، که احداث آن را به آدریانوس نسبت می‌دهند، بنا شد.
تور باتومی | قیمت تور باتومی | شهر باتومی گرجستان

با عرض پوزش،هیچ فهرستی یافت نشد.

تبلیغات

بهبود نتایج

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  

دسته‌ها

error: محتوی غیر قابل کپی برداری است